fbpx

שמים דגש על הצוות

הכירו את לירון ביסטריצר, מנהלת משאבי אנוש בקבוצת דגש. ביסטריצר היא מומחית לאיתור המועמדים עם ה-DNA הנכון למשפחת דגש, ואחראית למרקם האנושי האיכותי בחברה. מאז שהצטרפה למשפחת דגש בשנת 2011, הייתה אחראית ל-90% מהגיוסים בחברה.

דגש על קריירה

בשנת 2011 ביסטריצר סיימה בהצטיינות יתרה לימודי תואר ראשון במדעי החברה עם התמחות במשאבי אנוש, מאוניברסיטת בר אילן והתחילה את הקריירה שלה בקבוצת דגש כמזכירת הנהלה. 

כבר בתפקידה הראשון הוכיחה ביסטריצר את היעילות ואת יחסי האנוש המעולים שיש לה, ולאחר שנתיים קודמה לתפקיד רכזת גיוס ומשאבי אנוש. בתפקיד זה עסקה למשך 5 שנים, טרם מונתה למשרת מנהלת משאבי אנוש של קבוצת דגש. "את רוב הידע שלי רכשתי במהלך עבודתי בחברה," היא מספרת, "מנהליי הישירים נתנו לי את כל הבסיס לגדול ואיפשרו לי להתקדם, לפתח ולהתפתח תוך כדי עבודה." כבר שלוש שנים שביסטריצר מנהלת את מחלקת משאבי אנוש, וביחד עם אנשי מחלקתה הם בונים קבוצה שהיא גם משפחה.

אווירה משפחתית המאפשרת צמיחה אישית

לדברי ביסטריצר האווירה בעבודה מאוד משפחתית. "קבוצת דגש היא בעצם משפחה אחת גדולה. למרות שהחברה מונה מעל ל-300 עובדים, תחושת המשפחתיות תמיד קיימת. זה הקו שמנחה את הבעלים של החברה ואנו מנחילים זאת גם לעובדים." 

כמנהלת משאבי אנוש בחברה ביסטריצר דואגת אישית לרווחת העובדים, להכשרתם המקצועית ולשימורם. "החברה מתפתחת ומתרחבת כל הזמן לתחומים חדשים עם  מסלולי קידום רבים. סביבת העבודה היא סביבת הייטק ואנחנו שמים דגש רב על רווחת הפרט." לדבריה האנשים הם המשאב הכי יקר בארגון, ולכן בקבוצת דגש מתמקדים בפיתוח קריירה ומציעים לכלל העובדים השתלמויות וקורסים, מסלולי קידום והכשרה. 

העובדים בחברה נהנים מיציבות תעסוקתית, שכר גבוה, תנאי עבודה משופרים, מתנות לימי הולדת וללידה, גיבושים חברתיים וצוותיים, הטבת חבר מביא חבר, מערך הסעות, Happy Hour, אירועי חברה מושקעים ונופשי חברה.

במחלקת משאבי אנוש מקפידים על מדיניות דלת פתוחה לעובדים ותומכים באופן מלא בפן האישי והכלכלי גם במצבים חריגים, כמו למשל במקרים של מחלה ממושכת או של פטירת אדם קרוב.

הקבוצה מאפשרת לעובדים לשמור על איזון בין בית למשרד ומציעה משרות הורה ומשרות פנסיונרים חלקיות וגמישות. "יש לנו הרבה עובדים שהם מעל גיל 65, וכמה שאפילו חצו את גיל 75," היא מסבירה, "הגיל לא מהווה אצלנו פקטור כלל." 

אחד הדברים היפים בקבוצת דגש הוא זיהוי הפוטנציאל הגלום באנשים. לדברי ביסטריצר: "אנו מגייסים עובדים גם ללא ניסיון על בסיס פוטנציאל אישי, ומכשירים אותם מאפס לעבודה בתחומים שונים. בנוסף, לאחרונה התחלנו לעבוד בשיתוף פעולה עם עמותת רעות והחודש יתחילו לעבוד בחברה עובדים בעלי מוגבלויות."

העובד במרכז

לדברי ביסטריצר: קבוצת דגש היא חברה מובילה בתחומה. העובדים בה חשים גאוות יחידה כחלק בלתי נפרד מהצלחתה. העבודה מאוד דינמית, העובדים נחשפים לנושאים מגוונים, לטכנולוגיות ולתעשיות שונות, מה שמאפשר להם להמשיך ללמוד ולהתפתח.

כשנשאלה על השליחות המקצועית שלה, ביסטריצר סיכמה: "תחום המשאב האנושי הוא בין התחומים החשובים ביותר בארגון. אנו מעמידים את העובד במרכז ורואים חשיבות רבה בהשקעה מתמדת בו ובפיתוח היכולות שלו. העובדים שונים זה מזה וצרכיהם מגוונים, מה שעושה את העבודה למאתגרת ומחייבת חשיבה יצירתית. אני מרגישה שאני בעלת השפעה ומקבלת סיפוק רב מהעשייה שלי ."

שיתוף:

אולי יעניין אותך גם...

טכנולוגיית דפוס דיגיטלי: העתיד של תעשיית הדפוס

קבוצת דגש, המתמחה בפיתוח וייצור מערכות ופתרונות חומרה מותאמים, מספקת מגוון רחב של שירותים גם בתחום הדפוס הדיגיטלי. במאמר זה נסקור את הטכנולוגיה של דפוס דיגיטלי, סוגי הדפוס הקיימים, התעשייה, הדרישות והתקנים וההתפתחויות האחרונות בעולם מרתק זה.

מנהלת איכות חדשה בקבוצת דגש

הכירו את הרכש החדש בקבוצת דגש: רויטל ברדה, מנהלת מחלקת האיכות החדשה בחברה. "למי שמתבלבל בין הבטחת איכות לאבטחת איכות, חשוב לציין שאנחנו עוסקים בהבטחת איכות ולא ב-security."

תעודות ותקנים

קבוצת דגש פ.ק גאה מאוד ביכולת העמידה שלנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה ובהשגת הסמכות שונות המבטיחות שלקוחותינו מקבלים שירותים ומוצרים מהשורה הראשונה. כאן תוכלו למצוא את כל התקנים, ההסמכות והתעודות, המעידים על מחויבותנו לאיכות ומצוינות עבור קהל לקוחותינו ולמען המוצרים שלהם.