fbpx

שמים דגש על הצוות

הכירו את קרן יעקב, מנהלת תפעול באגף הביקורת בקבוצת דגש. קרן גאה להימנות על דור המייסדים בחברה וחוגגת כבר 25 שנות עבודה בדגש! בתור אחת העובדות הוותיקות ביותר בחברה, קרן צברה לעצמה מוניטין של אשת מקצוע מהדרגה הראשונה, מנהלת מקצועית ומוערכת וקולגה חברותית שתמיד נעים בסביבתה.

השמיים הם הגבול

קרן התחילה את עבודתה בקבוצת דגש בשנת 1998 כשהייתה רק בת 21. "כשהגעתי לדגש הייתי עדיין סטודנטית בעבודה מועדפת." היא מספרת: "בתפקיד הראשון עבדתי כפקידת מנכ"ל, למשך שנה תוך כדי לימודי הנדסאי תוכנה במכללת תל אביב". לאחר שנה קודמה קרן לתפקיד מנהלת תיקי לקוחות, בו עבדה למשך 13 שנה "תוך כדי התפקיד, התחתנתי, הקמתי משפחה ונולדו לי שני ילדים".

לאחר מכן התקדמה קרן לתפקיד מנהלת קבלני משנה בתחום הרכש. "למשך 3 וחצי שנה טיפלתי בהצעות מחיר, ספקים, משא ומתן וכדומה. לאחר מכן, קודמתי לתפקיד בכיר של מנהלת תפעול בחדר ביקורת". בתפקיד זה היא מכהנת כבר 9 שנים, במסגרתו היא אחראית על תכנון עבודה בחדר הביקורת בדגש וניהול מחלקה המונה 30 עובדים.

צומת מרכזית בתהליך הייצור

חדר הביקורת הוא צומת מרכזית בתהליך הייצור בקבוצת דגש. כל חלק מכני שמגיע לחברה נשלח קודם לחדר הביקורת, בו הוא עובר סדרת בדיקות באמצעי מדידה מכניים וידניים.

בחדר הביקורת נערכות בדיקות מכניות בעזרת מצלמות, סורקים ומכשירי בדיקה מתוחכמים לצד בדיקות ידניות אל מול שרטוט מכני. קרן יעקב מסבירה כי: "הבדיקה נעשית במכונת מדידה. המפעיל CMM או מבקר איכות עורך בדיקות CMM באמצעי בדיקה חדשים כמו: מכונת CREOFORM, מצלמות GOM, מצלמות לייזר וסורקים עם ג'ויסטיק, המצלמים את החלקים ומוציאים פלט מהמכונה לבדיקה. לאחר הבדיקות המכניות, מבקרי האיכות עוברים על החלק ובודקים אותו ידנית אל מול השרטוטים."

לסיום, קרן מכינה לחלק תוכנית שרשרת אספקה פנימית במערכת הממוחשבת. התוכנית מפרטת לאיזה מכונה יעלה החלק, מתי, מהן תוכניות המדידה ועוד.

מובילה את הדרך

בתור מנהלת התפעול באגף הביקורת בקבוצת דגש, קרן אחראית לניהול מקצועי ואישי של עובדי המחלקה, תכנון משימות וחלוקת עומסים, תכנון עבודה וגיוס והכשרה של העובדים במחלקה.

"כל עובד חדש במחלקת התפעול עובר מספר שלבים של הכשרה" מסבירה קרן. "בכל שלב לומד העובד מכונה אחרת ממבקר איכות המפעיל אותה. לאחר שהתמקצע במכונה, הוא עובר סבב למכונה אחרת, עד שיכיר את כל המכונות ואת כל התהליכים במחלקה.

"לרוב מגיעים אלינו למחלקה צעירים, בוגרי הנדסאי מכונות, בלי ניסיון ואנו מכשירים אותם במקום. ולפעמים יש מועמדים עם כישורים או ניסיון רלוונטיים ללא השכלה מתאימה ואנו נותנים להם הזדמנות להוכיח את עצמם בשטח."

חברה שהיא קודם משפחה

"אני מאוד אוהבת את התפקיד שלי בקבוצה! אני אוהבת את האנשים, את המקום, האווירה, היחס הביתי, העוטף ואת העובדה שאני מוקפת כל היום בחברים טובים שנכנסו לחיי לאורך השנים. קבוצת דגש היא קודם כל משפחה." קרן אומרת ומוסיפה: "מעבר לכך שהעבודה מאוד מאתגרת ומעניינת אותי, אני נוגעת בהמון תחומים. גם אחרי 25 שנה, אני עדיין לומדת המון, מתפתחת, צומחת ומעשירה את הידע שלי. אני הוכחה חיה שקבוצת דגש היא ה- מקום לפתח בו קריירה."

 

מעוניינים לפתח קריירה בקבוצת דגש? כנסו לעמוד קריירה והצטרפו למשפחה.

שיתוף:

אולי יעניין אותך גם...

טכנולוגיית דפוס דיגיטלי: העתיד של תעשיית הדפוס

קבוצת דגש, המתמחה בפיתוח וייצור מערכות ופתרונות חומרה מותאמים, מספקת מגוון רחב של שירותים גם בתחום הדפוס הדיגיטלי. במאמר זה נסקור את הטכנולוגיה של דפוס דיגיטלי, סוגי הדפוס הקיימים, התעשייה, הדרישות והתקנים וההתפתחויות האחרונות בעולם מרתק זה.

מנהלת איכות חדשה בקבוצת דגש

הכירו את הרכש החדש בקבוצת דגש: רויטל ברדה, מנהלת מחלקת האיכות החדשה בחברה. "למי שמתבלבל בין הבטחת איכות לאבטחת איכות, חשוב לציין שאנחנו עוסקים בהבטחת איכות ולא ב-security."

תעודות ותקנים

קבוצת דגש פ.ק גאה מאוד ביכולת העמידה שלנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה ובהשגת הסמכות שונות המבטיחות שלקוחותינו מקבלים שירותים ומוצרים מהשורה הראשונה. כאן תוכלו למצוא את כל התקנים, ההסמכות והתעודות, המעידים על מחויבותנו לאיכות ומצוינות עבור קהל לקוחותינו ולמען המוצרים שלהם.