fbpx

שמים דגש על הצוות

הכירו את שלומי כהן, מנהל ייצור בקבוצת דגש. כהן עובד בדגש כבר 18 שנה ומרגיש בעבודה כמו בבית. כהן מעיד שיש לו עבודה מאתגרת ומעניינת המשלבת טכנולוגיה מתקדמת לצד תנאי עבודה נוחים ותחושה של סיפוק והצלחה.

פיתוח קריירה בדגש

כהן, הנדסאי מכונות ומתכנת, הצטרף אל קבוצת דגש בשנת 2004 כמפעיל מכונת 3 צירים מדגם שרנוע. לאחר שנתיים בתפקיד הוא התקדם למשרת מפעיל מכונת 5 צירים ועבד על מכונות DMU תוצרת גרמניה משלושה סוגים: קטנות, גדולות ומשולבות חריטה.

בשנת 2011 כהן מונה לראש צוות מכונות 5 צירים במחלקת הייצור. בתפקידו כראש צוות עסק בהכשרת עובדים בפן המקצועי לצד ייצור חלקים במכונה Hands On.

לאחר שלוש שנים נוספות, קודם כהן לתפקיד של מנהל מחלקת 5 צירים. במסגרת תפקידו, כהן היה אחראי על ניהול יומיומי של הצוותים, ויסות עומסי העבודה, הכשרות, קידומים, גיבושים, מעקב אחר נוכחות ועמידה ביעדים. הוא מספר כי "הכניסה לתפקיד הייתה מוצלחת בזכות הליווי של מתן פרנקן, מנהל חטיבת הייצור בקבוצת דגש. נאלצתי ללמוד תוך כדי תנועה איך לנווט בין העומסים, להיות קשוב לצרכים של העובדים ולספק פתרונות לכל מצב."

בשנת 2017 התקדם כהן למשרת מנהל מחלקת תכנות בקבוצת דגש. לדבריו: "כדי לרענן את הידע שלי בתכנות וללמוד את החידושים בתחום, ישבתי עם מתכנת ותיק מהחברה והעמקתי בתוכנת סולידקאם, המתרגמת את שפת המכונה  G-CODE." 

בשנת 2020 מונה כהן למשרת מנהל ייצור כללי וזהו תפקידו הנוכחי. כמנהל ייצור כהן אחראי ישירות על כ-100 עובדים במחלקות 3 צירים, 5 צירים ותכנות. "המחלקות שאני מנהל אחראיות לקחת מודלים ולעבד אותם במכונות, לחתוך ולייצר את כל החלקים הדרושים למכונה בתהליך הייצור." עוד הוא מספר: "אנחנו מייצרים חלקים למכונות לחברות מתחומים שונים, בין היתר לחברות מכשור רפואי, לתעשייה הביטחונית ולתעשייה תומכת הייטק." 

עיבוד שבבי זה כמו אומנות

כהן מדבר על העשייה שלו בקבוצת דגש בתשוקה רבה. "החברה שמה לעצמה מטרה לעמוד בקדמת הטכנולוגיה, וכתוצאה מכך אני חשוף למגוון תוכנות חדשות, מכונות עיבוד מתקדמות, רובוטיקה וכלי עיבוד מתקדמים. עוד אנחנו מתעסקים בתחום העיבוד השבבי שמאופיין בחדשנות ומחייב חשיבה יצירתית, מה שמייצר הרבה אתגר ועניין לעבודה, ומאפשר לי ולצוותים שלי לחוש סיפוק אמיתי. "עיבוד שבבי זה כמו אומנות," הוא מוסיף, "יש צורך מתמיד לחשוב על שיפור תהליכים ונראות של המוצרים."

חברים שהם כמו משפחה

אחרי 18 שנה בחברה, כהן יצר קשרים אישיים עמוקים ורכש חברים טובים שהם כמו משפחה. "יש לי כמה חברים טובים שהכרתי פה," הוא מספר, "אנחנו נפגשים מדי פעם בערבים או בשבתות, לרוב עושים על האש ומבלים עם המשפחות, וזה מבלי לדבר על ימי הגיבוש שאנחנו עושים כל מחלקת הייצור."

"מעבר לאתגר, לסיפוק ולעניין שאני מקבל מעבודתי," מסכם כהן, "היתרון הכי גדול בדגש הוא שהחברה נותנת לעובדים אווירה משפחתית ותחושה של בית, דואגת לרווחתם ומעניקה להם ביטחון כלכלי ויציבות תעסוקתית."

שיתוף:

אולי יעניין אותך גם...

טכנולוגיית דפוס דיגיטלי: העתיד של תעשיית הדפוס

קבוצת דגש, המתמחה בפיתוח וייצור מערכות ופתרונות חומרה מותאמים, מספקת מגוון רחב של שירותים גם בתחום הדפוס הדיגיטלי. במאמר זה נסקור את הטכנולוגיה של דפוס דיגיטלי, סוגי הדפוס הקיימים, התעשייה, הדרישות והתקנים וההתפתחויות האחרונות בעולם מרתק זה.

מנהלת איכות חדשה בקבוצת דגש

הכירו את הרכש החדש בקבוצת דגש: רויטל ברדה, מנהלת מחלקת האיכות החדשה בחברה. "למי שמתבלבל בין הבטחת איכות לאבטחת איכות, חשוב לציין שאנחנו עוסקים בהבטחת איכות ולא ב-security."

תעודות ותקנים

קבוצת דגש פ.ק גאה מאוד ביכולת העמידה שלנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה ובהשגת הסמכות שונות המבטיחות שלקוחותינו מקבלים שירותים ומוצרים מהשורה הראשונה. כאן תוכלו למצוא את כל התקנים, ההסמכות והתעודות, המעידים על מחויבותנו לאיכות ומצוינות עבור קהל לקוחותינו ולמען המוצרים שלהם.